Kontaktujte nás: 777736836 | 1MULTIUNIT@gmail.com

Oprava Tartanu.

Na řadě sportovišť – běžeckých oválů, dalších hřišť jsou starší povrchy, které jsou místy poškozené, ale plocha jako celek je ještě zachovalá a není nutné provést její generální opravu.

Takovéto hřiště potřebuje jenom místní drobné opravy tak aby nedocházelo k dalšímu poškozování a prodloužila se tak životnost této plochy. V neposlední řad+ě jde i o vynaložené finanční náklady.

Poškozené místa odstraníme. Podkladovou vrstvu doplníme tak, aby tvrdostí korespondovala s nepoškozenou částí. Potom položíme specielní technologií vrchní tartanovou vrstvu aby opět co do hrubosti byla shodná s okolím. Jediné co nejsme schopni zajistit je stejná barevnost a opravené plochy budou patrné. Tato záležitost je způsobena UV zářením. Po nějakou dobu tyto barevné rozdíly bohužel budou vidět, ale časem se srovnají.

Tyto plochy  dovedeme zrenovovat za poměrně příznivých cen. Vzhledem k tomu, že zde hraje i podkladová vrstva není možno stanovit takto závaznou cenu. Prostor je nutno vidět a zkontrolovat. Kontaktujte nás prosím, abychom Vám mohli vytvořit cenovou nabídku na plochy.

          Mezi naše reference patří Magistrát Mladá Boleslav, Brno Královo Pole nebo Česko-německá škola Praha, Mc Donalds a další.